Strona startowa
O firmie
Polski producent odzieży
Szablony i układy kroju
Kontakt

Kolekcje wiosna-lato
Kolekcje jezień-zima

Jezień-zima
Wiosna-lato

Szablony i układy na zamówienie
Profesjonalne przeszycia
Konstrukcja odzieży

Dołącz do klubu STYLER VIP
Polityka prywatności firmy

Zobacz opinie ...
Napisz opinię ...

Zapraszamy do współpracy
Do pobrania

Oferty pracy

Przydatne adresy
Inne artykuły
Zaproszenie do współpracy

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy.
Naszą ambicją jest przekazać Państwu nasze doświadczenie produkcyjne w branży odzieżowej i zapewnić komfort w działaniach związanych z zapełnianiem kolekcji sezonowych w Waszych sklepach i placówkach. Gwarantujemy wzajemne zaufanie i realizowanie pełnej kompletacji dostaw odzieży oraz dodatków.

Organizacja, wyposażenie techniczne, wysoko kwalifikowana kadra pracowników to punkty, które staramy się, aby były naszą mocną stroną, a dzięki temu staramy się sprostać wielu wymaganiom stawianych przez naszych partnerów. Profesjonalna obsługa handlowa, dostarczanie jakościowego towaru w ustalonym terminie, mamy nadzieję, że dowodzą dobrej organizacji i troski o klienta.

Firma odzieżowa STYLER zaprasza do współpracy hurtowników oraz zainteresowane współpracą sklepy. Jesteśmy producentem zarówno kurtek zimowych, bielizny termoaktywnej, dresów i strojów kąpielowych dla osób dorosłych, jak i dla naszych pociech.

Nie jest to całość naszej oferty, o którą prosimy pytać w bezpośrednim kontakcie. Wyślij nam informację korzystając z linku poniżej a nasze biuro obsługi prześle odpowiednie propozycje nawiązania współpracy.

Kontakt z firmą


  • Nasi klienci o nas...

agorana napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsze spodnie jakie kiedykolwiek kupiłam dla swojego Synka (zresztą już drugi raz) dresiki są ciepłe, ale nie za grube, naprawdę wygodne, nie krępują ruchów dziecka, doskonałe do przedszkola i nie tylko!

Zobacz więcej...
.