Strona startowa
O firmie
Polski producent odzieży
Szablony i układy kroju
Kontakt

Kolekcje wiosna-lato
Kolekcje jezień-zima

Jezień-zima
Wiosna-lato

Szablony i układy na zamówienie
Profesjonalne przeszycia
Konstrukcja odzieży

Dołącz do klubu STYLER VIP
Polityka prywatności firmy

Zobacz opinie ...
Napisz opinię ...

Zapraszamy do współpracy
Do pobrania

Oferty pracy

Przydatne adresy
Inne artykuły
Profesjonalne przeszycia

Profesjonalne przeszycia na każde życzenie.

Zarówno duże zlecania jak i małe nie stanowią dla nas problemu. Styler David Kornaś ma idealne rozwiązanie dla każdego. Nasi pracownicy w oparciu o park maszynowy obsłużą nawet najbardziej wymagających klientów.
Doświadczenie, wszechstronność w działaniu, nietypowe rozwiązania techniczne to nasze atuty. Sprawdź nas! Zleć pracę na profesjonalne przeszycia i konstrukcję odzieży.

Rodzaj tkanin nie jest problemem - nasi pracownicy dopasują doskonale tkaniny do Twojego zlecenia. Doradzimy, podpowiemy i zaproponujemy najatrakcyjniejsze rozwiązania w zgodzie z obecnym trendem mody. Znani z własnych produktów dla najbardziej wymagających klientów gwarantujemy przeniesienie naszego doświadczenia w kompleksowym wykonaniu odzieży dla Ciebie. Dobrze sprawdzimy się zarówno w dzieży przemysłowej (dla hoteli, zakładów pracy itp.), jak i indywidualnych wzorach modnych ubrań dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn.

Aby realizować nawet najbardziej zaawansowane zlecenia nasi eksperci korzystają z szerokiej gamy maszyn do szycia, krajarek, maszyny do haftowania. Gwarantujemy doskonałą współpracę.

Końcowy produkt otrzymanie Państwo zawsze najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


  • Nasi klienci o nas...

agorana napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to najlepsze spodnie jakie kiedykolwiek kupiłam dla swojego Synka (zresztą już drugi raz) dresiki są ciepłe, ale nie za grube, naprawdę wygodne, nie krępują ruchów dziecka, doskonałe do przedszkola i nie tylko!

Zobacz więcej...
.